- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
● Lebar Jejari Mengufuk 90° Luas
● Tahap Kedap Air IP66
● Mematuhi RoHS
Spesifikasi
Spesifikasi Elektrik
| Model | RFA915-9R40-2 |
| Julat frekuensi ((MHz) | 902-928MHz |
| Gain | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| lebar Jejari 3 dB, Satah-H | 90° |
| lebar Sinar 3 dB, Satah-E | 90° |
| Polarization | Pusingan Kanan atau Pusingan Kiri |
| Nisbah Paksian | <1.7 |
| Nisbah Depan ke Belakang | ≥20 dB |
| Kuasa input maksimum | 100 Watt |
| Impedans | 50 Ω |
| Perlindungan petir | Dihubungkan ke bumi DC |
Spesifikasi Mekanikal
| Penyambung | N-Betina atau Disesuaikan |
| Kait | Dukungan L atau Dukungan X1 atau X2 (tuangan mati) |
| Dimensi Antena | 260×260×33.5 mm |
| Berat | 1.2 kg |
| Bahan radom | ABS Dilindungi UV |
| Diameter Tiang Pemasangan | Ø40~Ø60 mm |
| Suhu operasi | −40° C hingga +65° C |
| Kelajuan angin nominal | 216 km/j |