- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
● Largus Latitudo Fasciculi Horizontalis 90°
● Gradus Impermeabilitatis IP66
● Conformis Directivis RoHS
Specificationes
Specificationes Electrificae
| Formam | RFA915-9R40-2 |
| Frequens ambitus (MHz) | 1.4G |
| Lucrum | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum H | 90° |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum E | 90° |
| Polarizatio | Circularis Dexter aut Circularis Laevus |
| Ratio Axialis | <1.7 |
| Ratio Frontis ad Posteriora | ≥20 dB |
| Potentia Maxima Input | 100 Watt |
| Impedantia | 50 Ω |
| Protectio contra fulgura | DC grounded |
Mechanica Specificationes
| Connector | N-Femina aut Ad Aptandum |
| Bracket | Bracchium L aut Bracchium X1 aut Bracchium X2 (ex metalli fusione) |
| Dimensio Antennae | 260 × 260 × 33,5 mm |
| Pondus | 1.2 kg |
| Materies radomae | ABS protectum ultravioletis |
| Diameter Masti Montandi | Ø40–Ø60 mm |
| Temperatura operativa | −40° C ad +65° C |
| Velocitas Venti Nominalis | 216 km/h |