- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
● Широка хоризонтална ширина на лъча – 90°
● Водозащитен клас IP66
● Съответства на RoHS
Спецификации
Електрически спецификации
| Модел | RFA915-9R40-2 |
| Обхват на честотата ((MHz) | 902-928 MHz |
| Усилване | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| ширина на лъча при 3 дБ, хоризонтална равнина (H-равнина) | 90° |
| ширина на лъча при 3 дБ, вертикална равнина (E-равнина) | 90° |
| Поларизация | Дясноциркулярна или лявоциркулярна |
| Осиален коэфicient | <1.7 |
| Съотношение преден-заден | ≥20 dB |
| Максимална входна мощност | 100 Ват |
| Импеданс | 50 Ω |
| Защита от молния | Заземяване към постояннотоковата верига |
Механични спецификации
| Конектор | N-жено гнездо или по поръчка |
| Скоба | L-образен или X1 или X2 държащ механизъм (от леяна под налягане ABS пластмаса) |
| Размер на антена | 260×260×33,5 мм |
| Тегло | 1.2 кг |
| Радомен материал | ABS пластмаса с устойчивост към ултравиолетови лъчи |
| Диаметър на мачтата за монтиране | Ø40–Ø60 mm |
| Работна температура | –40° C до +65° C |
| Номинална вятърна скорост | 216 км/ч |