- Тойм
- Тодорхойлолт
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
● 90°-ийн өргөн хөндлөн цацрагийн өргөн
● IP66 ус түүрхүүр түвшин
● RoHS стандартад нийцүү
Тодорхойлолт
Цахилгаан тоног төхөөрөмжийн тодорхойлолт
| Загвар | RFA915-9R40-2 |
| Давтамжийн муж (MHz) | 902-928 МГц |
| Нөхөн сэргээлт | 9 дБи |
| VSWR | ≤1.3 |
| 3 дБ Цацрагийн өргөн, H-хавтгай | 90° |
| 3 дБ-ийн цацрагийн өргөн, E-хавтгай | 90° |
| Поляризаци | Баруун тойрог буюу зүүн тойрог |
| Тэнхлэгийн харьцаа | <1.7 |
| Урд-ард харьцаа | ≥20 дБ |
| Хамгийн их оролтын чадал | 100 Ватт |
| Эсрэг чанар | 50 Ω |
| Бар амьсгалд хамгаалах | Тогтмол газардуулгын холболт |
Бусад хөршийн заавар
| Холбогч | N- эмэгтүүч буюу хүссэн дагуу тохируулж болно |
| Хатуу | L хавтгай буюу X1 буюу X2 хавтгай (захиалмал хийц) |
| Антеннагийн хэмжээс | 260×260×33.5 мм |
| Жин | 1.2 кг |
| Радомын материал | УФ хамгаалттай ABS |
| Суурин төвүүр диаметр | Ø40–Ø60 мм |
| Ашиглалтын температур | –40° C –с +65° C хүртэл |
| Хүлээж буй салхины хурд | 216 км/ц |