- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
● Широка горизонтальна ширина діаграми спрямованості — 90°
● Ступінь захисту від води IP66
● Відповідає вимогам директиви RoHS
Технічні характеристики
Електричні специфікації
| Модель | RFA915-9R40-2 |
| Діапазон частот ((MHz) | 902-928МГц |
| Посилення | 9 дБі |
| VSWR | ≤1.3 |
| ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у горизонтальній площині (H-площина) | 90° |
| ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у вертикальній площині | 90° |
| Поляризація | Правообертова або лівообертова |
| Відношення осей | <1.7 |
| Співвідношення спереду-ззаду | ≥20 дБ |
| Максимальна вхідна потужність | 100 Вт |
| Імпеданс | 50 Ом |
| Захист від лайтнінгу | Постійний струм, заземлення |
Механічні характеристики
| Роз'єм | Роз’єм N-гнучий або індивідуальне виконання |
| Дужка | L-подібний кронштейн або кронштейн X1 або X2 (литий під тиском) |
| Розміри антени | 260×260×33,5 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Радомний матеріал | ABS з захистом від УФ-випромінювання |
| Діаметр щогли кріплення | Ø40–Ø60 мм |
| Робоча температура | від −40 °C до +65 °C |
| Номінальна швидкість вітру | 216 км/год |