- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
● Široka 90° horizontalna širina zraka
● IP66 razina vodootpornosti
● Suobrazno RoHS
Specifikacije
Električne specifikacije
| Model | U skladu s člankom 4. stavkom 1. |
| Četvrtina (m) | 902-928 MHz |
| Dobit | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| 3dB širina zraka, H-razmer | 90° |
| 3dB širina zraka, E-Plane | 90° |
| Polarizacija | Desno krug ili lijevo krug |
| Osmi omjer | <1.7 |
| Odnos prednje i stražnje strane | Smanjenje frekvencije |
| Maksimalna ulazna snaga | 100 Vata |
| Impedantnost | 50 Ω |
| Zaštita od groma | DC na zemljištu |
Sljedeći članak
| Konektor | N- Ženska ili prilagođena |
| Zagrada | U slučaju da je to potrebno, za upotrebu u proizvodnji, upotrebljava se sljedeći standard: |
| Dimenzije antene | Smanjenje od 10 mm |
| Težina | 1.2 kg |
| Radomni materijal | ABS zaštitno za UV zračenje |
| Prosečnik stuba | Smanjenje dužine |
| Radna temperatura | -40° C do +65° C |
| Nominalna brzina vjetra | 216 km/h |