- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
● Wye 90° horisontale straalwydte
● IP66-waterdigheidsvlak
● Voldoen aan RoHS-vereistes
Spesifikasies
Elektriese spesifikasies
| Model | RFA915-9R40-2 |
| Frekwensiegebied (MHz) | 902-928MHz |
| Versterking | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| 3 dB-straalwydte, H-vlak | 90° |
| 3 dB-stralingswydte, E-vlak | 90° |
| Polariteit | Regter-sirkulêre of linker-sirkulêre |
| Asimutsverhouding | <1.7 |
| Voor- tot Agterverhouding | ≥20 dB |
| Maksimum Invoerkrag | 100 wat |
| Impedansie | 50 Ω |
| Bliksembeveiliging | DC-geaard |
Meganiese spesifikasies
| Koppeling | N-vroulike of aangepas |
| Hanger | L-bekragslag of X1- of X2-bekragslag (gegooi) |
| Antenne Afmeting | 260×260×33,5 mm |
| Gewig | 1.2 kg |
| Radome materiaal | UV-beskermde ABS |
| Monteerpaaldeursnee | Ø40–Ø60 mm |
| Bedryfstemperatuur | −40 °C tot +65 °C |
| Gewaardeerde Windspoed | 216 km/h |