- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
● Lățime de fascicul orizontală largă de 90°
● Grad de impermeabilitate IP66
● Conform standardului RoHS
Specificații
Specificații electrice
| Model | RFA915-9R40-2 |
| Intervalul de frecvență ((MHz) | 902-928MHz |
| Câștig | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| lățime de bandă la -3 dB, plan orizontal (H-Plane) | 90° |
| lățime de bandă la -3 dB, plan vertical (E-Plane) | 90° |
| Polarizare | Polarizare circulară dreaptă sau polarizare circulară stângă |
| Raport Axial | <1.7 |
| Raportul din față spre spate | ≥20 dB |
| Putere maximă de intrare | 100 Watti |
| Impedanță | 50 Ω |
| Protecție împotriva fulgerului | Conexiune la masă CC |
Specificații mecanice
| Conector | Conector N femelă sau personalizat |
| Suport | Suport în L sau suport X1 sau suport X2 (turnat sub presiune) |
| Dimensiunea antenei | 260×260×33,5 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Material radomic | ABS protejat UV |
| Diametrul mânerului de montare | Ø40–Ø60 mm |
| Temperatură de funcționare | −40 °C până la +65 °C |
| Viteza nominală a vântului | 216 km/h |