- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
● Keng gorizontal nurlanish maydoni — 90°
● IP66 suvga chidamli darajasi
● RoHS talablariga mos
Texnik xususiyatlari
Elektr texnikasi
| Model | RFA915-9R40-2 |
| Frekans oralig'i ((MHz) | 902-928MHz |
| Foyda | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, G-guruh tekisligi | 90° |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, E-guruh tekisligi | 90° |
| Polarizatsiya | Oʻng aylanuvchi yoki chap aylanuvchi |
| O'qi nisbati | <1.7 |
| Oldindan orqaga nisbati | ≥20 dB |
| Maksimal kiruvchi quvvat | 100 Vatt |
| Impedantlik | 50 Ω |
| Chaqmog‘ yorug‘likdan himoya | DC uzatish tizimi |
Mexanik xususiyatlari
| Ulagich | N- ayol ulagichi yoki moslashtirilgan |
| Bracket | L shaklidagi qoʻllab-quvvatlovchi yoki X1 yoki X2 qoʻllab-quvvatlovchi (quyish usulida ishlab chiqarilgan) |
| Antena o'lchamlari | 260×260×33,5 mm |
| Vazn | 1.2 kg |
| Radom materiallari | UV himoyalangan ABS |
| O'rnatish ustuni diametri | Ø40~Ø60 mm |
| Ishlash temperaturasida | -40° C dan +65° C gacha |
| Номинал ёрдамли вазоат тезлиги | 216 km/soat |