- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 kan gebruik word in produksielynbestuur, klerebestuur, toegangsbeheerstelsels, intelligente voorraadneming en ander toepassingscenario's.
Spesifikasies
| Elektriese indikatore | |
| Frekwensie reeks | 902-928MHz |
| Versterking | 3dBi |
| Klepswydte | Hor: 210° Ver: 20° |
| Polarisasie modus | Lineêre polarisasie |
| Spanningsstaande Golfverhouding | 1,5 of minder |
| Verhouding voor-en-na | 20 of meer |
| Impedansie | 50 Ω |
| Maksimum Invoerkrag | 50W |
| Bliksembeveiliging | DC-aarding |
| Sooltipe | SMA-setel |
| Meganiese Aanduiders | |
| Antennegrootte | 360 × 35 × 5 mm |
| Netog van die antenne | 0.2KG |
| Verpakkingsgrootte | 40 × 5 × 3 cm |
| Bruto gewig van die antenne | 0.4Kg |
| Werktemperatuur | -40-70℃ |