- Шолу
- Сәйкестіктер
- Тапсырыс беру үшін өнім кодтары
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Өнімнің шолуы
Advantenna-CP11 — компактты RFID UHF антеннасы, оның оқу аймағы жоғары дәрежеде бақыланады және шеңберлі поляризацияға ие.
RFID оқығышының қуатын реттеу арқылы Advantenna-CP11 жақын аймақтағы антенна ретінде немесе кеңірек аймақтағы антенна ретінде жұмыс істей алады.
Жақын аймақтағы антенна ретінде жұмыс істеген кезде оқу аймағы бірнеше сантиметрге дейін реттеледі, тіпті алыс аймақтағы белгілермен де.
Advantenna–CP11 RFID қолданбаларын құру үшін полка, үстел және т.б. бетінің астына орнатылуы мүмкін: төлем жүйелері, тіркеу жүйелері, кіруге қатысты бақылау, ақылды полкалар, ақылды дисплейлер, ақылды панельдер және ақылды үстелдер.
Пайдалы қасиеттер:
• Жақын аймақтағы антенна немесе кеңірек аймақтағы антенна ретінде жұмыс істеуге қабілетті
• Жоғары дәрежеде бақыланатын оқу аймағы
• Құны төмен
Қолданбалар:
• Төлем жүйелері
• Тіркеу жүйелері
• Кіруге бақылау
• Ақылды рафтар
• Ақылды панельдер
• Ақылды кестелер
• Жалпы алғанда, ақылды беттер
Радиация салмағы

Бізді Twitter-да қолдап отырыңыз: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Міндетті түрлер:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Жиілік диапазоны: 865,6 МГц – 867,6 МГц
- SMA коннекторы
- 200 модельі
Механикалық сипаттамалары




Сәйкестіктер
| Жұмыс істеу жиілігі (Еуропалық нұсқа) | 865 – 868 МГц (ETSI EN 302 208) |
| Жұмыс істеу жиілігі (АҚШ нұсқасы) | 902 – 928 МГц (FCC бөлімі 15) |
| Жұмыс істеу кезіндегі анықтау қашықтығы | 3 м-ге дейін (жоғары қуатты режимде) |
| Радиация салмағы | Реттеу |
| Жеңісті | 0,2 dBi |
| Қабырғаның ені | 120° / 120° |
| Поляризация | Дөңгелек |
| Кіріс кедергісі | 50 Ω |
| Қосылма | SMA |
| IP рейтингі | IP64 деңгейі: тозаңға төзімді, тіпті жоғары концентрацияда; шашыратылған суға төзімді |
| Температура диапазоны | -20°C – +130°C |
| Коннекторсыз өлшемі | 180 мм × 180 мм × 17,5 мм; 7 дюйм × 7 дюйм × 0,7 дюйм |
| Антеннаның салмағы | 485 г |
Тапсырыс беру үшін өнім кодтары
| ADAN-CP11 | Фф | - | CCC | - | ммм | |
| FF = жиілік диапазоны | ||||||
| EU | 865,6 МГц – 867,6 МГц | |||||
| Біз | 902,0 МГц – 928,0 МГц | |||||
| Қосылманың түрі | ||||||
| SMA | Sma қосқышы | |||||
| Модель | ||||||
| 200 | Модель нөмірі |