- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 може да се използва при управление на производствени линии, управление на облекло, системи за контрол на достъпа, интелигентно инвентаризиране и други приложни сценарии.
Спецификации
| Електрически показатели | |
| Честотен диапазон | 902-928 MHz |
| Усилване | 3dBi |
| Ширина на клапата | Хоризонтално: 210°, Вертикално: 20° |
| Режим на поляризация | Линейна поляризация |
| Отношение на стоячата волна | 1,5 или по-малко |
| Съотношение преди/след | 20 или повече |
| Импеданс | 50 Ω |
| Максимална входна мощност | 50W |
| Защита от молния | DC заземяване |
| Тип съединение | SMA гнездо |
| Механични индикатори | |
| Размер на антената | 360 × 35 × 5 мм |
| Нето тегло на антената | 0.2кг |
| Размер на упаковката | 40 × 5 × 3 см |
| Бруто тегло на антената | 0.4 кг |
| Работна температура | -40-70℃ |