- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 produkzio-lerroaren kudeaketan, arropen kudeaketan, sarbide-kontrol-sistemetan, inbentario inteligentea hartzean eta beste aplikazio-egoera batzuetan erabil daiteke.
Espezifikazioak
| Adierazle elektrikoak | |
| Maiztasun tartea | 902-928 MHz |
| Bihurtzea | 3 dbi |
| Ala baten zabalera | Hor: 210° Ver: 20° |
| Polartasun-modua | Polarizazio lineala |
| Hegozko uhin-boltagailuaren arteko erlazioa | 1,5 edo gutxiago |
| Aurreko eta atzeko erlazioa | 20 edo gehiago |
| Antolamendua | 50 Ω |
| Sarrera-berdinetako potentzia gehienezkoa | 50W |
| Zurrunbiloaren babesa | CC-ren gainazalera konektatzea |
| Artikulazio Mota | SMA eserlekua |
| Adierazle mekanikoak | |
| Antenaren tamaina | 360*35*5 mm |
| Antenaren pisu garbia | 0,2 kg |
| Paketearen tamaina | 40*5*3 cm |
| Antenaren pisu gorria | 0.4kg |
| Lan temperatura | -40-70℃ |