- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
U skladu s člankom 3. stavkom 1. ovog članka, poduzeća koja su poduzeta u skladu s člankom 3. stavkom 1.
Specifikacije
| Električni indikatori | |
| Frekvencijski raspon | 902-928 MHz |
| Dobit | 3dBi |
| Širina krila | U redu, u redu. |
| Polarizacijski način | Linearna polarizacija |
| Omjer stojalice napona | 1, 5 ili manje |
| Razlozi prije i nakon | s masenim udjelom od |
| Impedantnost | 50 Ω |
| Maksimalna ulazna snaga | 50W |
| Zaštita od groma | Zemljena DC |
| Vrsta spoja | Sjedište SMA |
| Svaka vrsta vozila | |
| Veličina antene | Smanjenje od 300 mm |
| Neto masa antene | 0.2kg |
| Veličina ambalaže | 40*5*3cm |
| Bruto težina antene | 0.4kg |
| Radna temperatura | -40-70℃ |