- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Қолданылуы: радиожиілікті оқығыш антеннасы, терминалдарда, автокөлік қою орындарында, сауда орталықтарында, толақ тұрақтарында қолданылады.
Сипаттамасы: көрінісі әдемі, қоршаған ортаға бейімделу қабілеті жоғары, орнату оңай!


Сәйкестіктер
| Электрлік сипаттамалары | |
| Модель | RFA915-12050 |
| Жиілік ауқымы (МГц) | 860/940 |
| Жиілік жолағы, МГц | 26 |
| Жеңісті | 13 |
| Көлденең сәуле ені, ° | Көлд.: 75 Тік: 21 |
| Алдыңғы/артқы қатынасы | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Импеданс | 50 Ω |
| Поляризация | Сызықтық поляризация |
| Макс. күш | 200W |
| Қосылма | N-Әйел |
| Құрлық азайту | DC Жерге қосу |
| Механикалық сипаттамалары | |
| Өлшем | 1200×500×25 мм |
| Салмағы | 8кг |
| Рефлектор материал | Алюминий қорытпасы |
| Радом материалы | ЕВА |
| Жұмыс істеу температурасы | -40–80 ℃ |
| Сәйкес келетін бағана диаметрі, мм | Кілем тәрізді қосылу |