- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Použití: Anténa pro RFID čtečky pracující v rádiovém pásmu, používá se u terminálů, parkovišť, nákupních středisek a mýtných stanic.
Vlastnosti: esteticky přitažlivý vzhled, odolnost vůči různým prostředním podmínkám, snadná instalace!


Specifikace
| Elektrické specifikace | |
| Model | RFA915-12050 |
| Frekvenční rozsah (MHz) | 860/940 |
| Šířka pásma (MHz) | 26 |
| Zisk | 13 |
| Horizontální šířka paprsku (°) | Hor.: 75 Vert.: 21 |
| Poměr F/B | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedance | 50 Ω |
| Polarizace | Lineární polarizace |
| Max. výkon | 200W |
| Konektor | N-samice |
| Ochrana před bleskem | DC zakotvení |
| Mechanické specifikace | |
| Rozměr | 1200 × 500 × 25 mm |
| Hmotnost | 8kg |
| Materiál reflektoru | Hliníková slitina |
| Radómový materiál | EVA |
| Provozní teplota | -40 až 80℃ |
| Průměr vhodného tyče v mm | Spojení ve stylu koberce |