- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Anvendelse: Radiofrekvensleserantenne, brukes for terminaler, parkeringsplasser, kjøpesentre og bomstasjoner.
Egenskaper: Estetisk tiltalende, god tilpasningsevne til miljøet, enkel montering!


Spesifikasjoner
| Elektriske spesifikasjonar | |
| Modell | RFA915-12050 |
| Frekvensområde (MHz) | 860/940 |
| Båndbredde (MHz) | 26 |
| Gevinst | 13 |
| Horisontal strålebredde (°) | Hor: 75 Vert: 21 |
| F/B-forhold | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedans | 50 Ω |
| Polarisasjon | Linær polarisasjon |
| Maks. effekt | 200W |
| Kobling | N-kvinn |
| Blikkvern | DC jordforbindelse |
| Mechaniske spesifikasjonar | |
| Dimensjon | 1200 × 500 × 25 mm |
| Vekt | 8kg |
| Reflektormateriale | Aluminiumlegering |
| Radommateriale | EVA |
| Driftstemperatur | -40 til 80℃ |
| Egnede polsdiameter i mm | Løse teppe-lignende koblinger |