- Тойм
- Тодорхойлолт
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
Хэрэглээ: Долгион давтамжийн уншигчийн антенн, төхөөрөмжүүд, зогсоолууд, дэлгуур центрууд, тулбараас төлбөр хүлээж авах станцүүдэд ашигладаг.
Онцлог: Гоёмсог гадаад хэлбэр, орчинд таарч ажиллах чадвар, суулгахад хялбар!


Тодорхойлолт
| Цахилгаан тоног төхөөрөмжийн тодорхойлолт | |
| Загвар | RFA915-12050 |
| Давтамжийн муж (МГц) | 860/940 |
| Давтамжийн өргөн (МГц) | 26 |
| Нөхөн сэргээлт | 13 |
| Хөндлөн цацрагийн өнцөг (°) | Хөндлөн: 75, Босоо: 21 |
| Урд/ард харьцаа | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Эсрэг чанар | 50 Ω |
| Поляризаци | Тойм шугаман поляризаци |
| Үр дүнгийн хамгийн их үзэгдэл | 200W |
| Холбогч | N-Эмэгтэй |
| Бар амьсгалд хамгаалах | Тогтмол газаршуулалт |
| Бусад хөршийн заавар | |
| Хэмжээ | 1200×500×25 мм |
| Жин | 8кг |
| Тусгагч материал | Хөнгөн цагаан хайлш |
| Радомын материал | EVA |
| Ажиллах температур | -40 до 80℃ |
| Тохиромжтой тулгуурын диаметр, мм | Ковер хэлбэрт холбогч |