- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Použitie: Anténa pre rádiovú čítačku, používa sa v termináloch, parkoviskách, nákupných centrách, mýtnych staniciach.
Vlastnosti: esteticky príjemný vzhľad, odolnosť voči vonkajším podmienkam, jednoduchá inštalácia!


Špecifikácie
| Elektrické špecifikácie | |
| Model | RFA915-12050 |
| Frekvenčný rozsah (MHz) | 860/940 |
| Pásmová šírka (MHz) | 26 |
| Zisky | 13 |
| Horizontálna šírka lúča (°) | Hor.: 75 Vert.: 21 |
| Pomer F/B | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedancia | 50 Ω |
| Polarizácia | Lineárna polarizácia |
| Max. výkon | 200W |
| Konektor | N-ženská |
| Ochrana pred bleskom | Zazemnenie DC |
| Mechanické špecifikácie | |
| Rozmer | 1200 × 500 × 25 mm |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Materiál reflektora | Hliníková zliatina |
| Radómový materiál | EVA |
| Prevádzkovacia teplota | -40 až 80 ℃ |
| Priemer stĺpika vhodný v mm | Spojenie v štýle koberca |