- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Aplicație: Antenă pentru cititor radiofrecvență, utilizată în terminale, parcări, centre comerciale, stații de taxare.
Caracteristică: Aspect plăcut, adaptabilitate la mediu, instalare ușoară!


Specificații
| Specificații electrice | |
| Model | RFA915-12050 |
| Gama de frecvențe (MHz) | 860/940 |
| Lățime de bandă (MHz) | 26 |
| Câștig | 13 |
| Lățime de fascicul orizontală (°) | Oriz.: 75 Vert.: 21 |
| Raportul f/b | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedanță | 50 Ω |
| Polarizare | Polarizare liniară |
| Putere maximă | 200W |
| Conector | N-femeie |
| Protecție împotriva fulgerului | Conectare la sol |
| Specificații mecanice | |
| Dimensiune | 1200 × 500 × 25 mm |
| Greutate | 8kg |
| Material de reflector | Aliaj de aluminiu |
| Material radomic | EVA |
| Temperatura de funcţionare | -40 la 80℃ |
| Diametru potrivit al polului, mm | Conectare de tip covor |