- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Приложение: Антена за радиочестотен четец, използвана в терминали, паркинги, търговски центрове и тол-станции.
Характеристика: Естетично привлекателна, устойчива към външни фактори, лесна за монтиране!


Спецификации
| Електрически спецификации | |
| Модел | RFA915-12050 |
| Честотен диапазон (MHz) | 860/940 |
| Полосна ширина (MHz) | 26 |
| Усилване | 13 |
| Хоризонтална ширина на лъча (°) | Хор.: 75 Верт.: 21 |
| Отношение F/B | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Импеданс | 50 Ω |
| Поларизация | Линейна поляризация |
| Максимална мощност | 200W |
| Конектор | N-Женски |
| Защита от молния | DC заземяване |
| Механични спецификации | |
| Размер | 1200×500×25 mm |
| Тегло | 8кг |
| Материал на рефлектора | Алуминиев сплав |
| Радомен материал | ЕВА |
| Работна температура | -40 до 80℃ |
| Подходящ диаметър на стълб в мм | Свързване по тип килим |