- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Usus: Antenna lectoris radio-frequentiae, ad usum in terminalibus, areis stationum vehiculorum, emporiis, stationibus vectigalium.
Proprietates: Visu grata, aptitudo ad condicionem ambientem, facilis installatio!


Specificationes
| Specificationes Electrificae | |
| Formam | RFA915-12050 |
| Intervalum Frequenticum (MHz) | 860/940 |
| Largitudo Fasciae (MHz) | 26 |
| Lucrum | 13 |
| Latitudo Fasciae Horizontalis (°) | Hor.: 75 Vert.: 21 |
| Ratio Anterioris ad Posteriorem | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedantia | 50 Ω |
| Polarizatio | Polarizatio linearis |
| Max. Potentia | 200W |
| Connector | N-Femina |
| Protectio contra fulgura | Terra DC |
| Mechanica Specificationes | |
| Dimensio | 1200 × 500 × 25 mm |
| Pondus | 8kg |
| Materies Reflectoris | Aluminium Alloy |
| Materies radomae | EVA |
| Temperātūra operātōria | -40 ad 80℃ |
| Diametrus polī idōneus (mm) | Coniūnctiō stīlus tāpētī |