- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Εφαρμογή: Κεραία αναγνώστη ραδιοσυχνοτήτων, χρησιμοποιείται για τερματικά, χώρους στάθμευσης, εμπορικά κέντρα και σταθμούς διοδίων.
Χαρακτηριστικά: Ελκυστική εμφάνιση, προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον, εύκολη εγκατάσταση!


Προδιαγραφές
| Ηλεκτρικές προδιαγραφές | |
| Μοντέλο | RFA915-12050 |
| Εύρος συχνοτήτων (MHz) | 860/940 |
| Ζώνη συχνοτήτων (MHz) | 26 |
| Κέρδος | 13 |
| Οριζόντιο πλάτος δέσμης (°) | Οριζόντιο: 75, Κατακόρυφο: 21 |
| Αναλογία f/b | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Αντίσταση | 50 Ω |
| Πολαρικοποίηση | Γραμμική πόλωση |
| Μέγιστη ισχύς | 200W |
| Συνδετήρας | N-Γυναίκα |
| Προστασία από κεραυνό | ΔΕΣ γείωση |
| Μηχανικές προδιαγραφές | |
| Διάσταση | 1200×500×25 mm |
| Βάρος | 8kg |
| Υλικό ανακλαστήρα | Κράμα αλουμινίου |
| Υλικό ραδόμου | ΕΒΑ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 μέχρι 80℃ |
| Κατάλληλη διάμετρος πόλου σε χιλιοστά | Σύνδεση με τύπο χαλιού |