- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Qoʻllanilishi: Radio chastotali oʻqish qurilmasi antenasi, terminal, avtoparklar, savdo doʻkonlari, toʻlov punktlari uchun ishlatiladi.
Xususiyatlari: Koʻrinishi yoqimli, atrof-muhitga moslashuvchanlik, oʻrnatish oson!


Texnik xususiyatlari
| Elektr texnikasi | |
| Model | RFA915-12050 |
| Tezlik diapazoni (MHz) | 860/940 |
| Band kengligi (MHz) | 26 |
| Foyda | 13 |
| Gorizontal nurlanish burchagi (°) | Gor.: 75 Vert.: 21 |
| O'ng/O'rtga nisbati | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedantlik | 50 Ω |
| Polarizatsiya | To'g'ri polarizatsiya |
| Maks. Quvvat | 200w |
| Ulagich | N-ayol |
| Chaqmog‘ yorug‘likdan himoya | ДЦ жорийлаштириш |
| Mexanik xususiyatlari | |
| O'lchov | 1200×500×25 mm |
| Vazn | 8кг |
| Рефлектор материал | Aluminium Aloysi |
| Radom materiallari | EVA |
| Ishlash harorati | -40 градусов Цельсия до 80 градусов Цельсия |
| Mos tayanch diametri, mm | Gilam uslubidagi ulanish |