- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
Primjena: Antenna za čitanje radiofrekvencija, koja se koristi za terminale, parkirališta, trgovačke centre, cestovne stanice.
Karakteristike: Ugodan izgled, prilagodljivost okolišu, lako postavljanje!


Specifikacije
| Električne specifikacije | |
| Model | U skladu s člankom 4. stavkom 1. |
| Četvrtina (m) | 860/940 |
| Prenosni kapacitet | 26 |
| Dobit | 13 |
| Horizontalna širina zraka ° | -Sve je u redu. |
| Omjer F/B | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedantnost | 50 Ω |
| Polarizacija | Linearna polarizacija |
| Maks. snaga | 200W |
| Konektor | N-Žena |
| Zaštita od groma | Zemljena DC |
| Sljedeći članak | |
| Dimenzija | Smanjenje veličine |
| Težina | 8kg |
| Materijal reflektora | Aluminijska legura |
| Radomni materijal | EVA |
| Radna temperatura | -40 do 80℃ |
| Priloga I. | Spoj u stilu tepiha |