- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Aplikazioa: Irrati-uhin irakurgailuaren antena, terminalak, aparkalekuak, erosketen guneak eta bide-zergen postuak erabiltzeko.
Ezaugarriak: Itxura atsegina, ingurumenean egokitzeko ahalmena, instalazio erraza!


Espezifikazioak
| Espesifikazio elektrikoak | |
| Modelo bat | RFA915-12050 |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 860/940 |
| Bandazabalera (MHz) | 26 |
| Bihurtzea | 13 |
| Izkin-hedapena horizontalki (°) | Hor: 75 Vert: 21 |
| Aurre-atze erlazioa | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Antolamendua | 50 Ω |
| Polarizazioa | Polarizazio lineala |
| Max. Errendimendua | 200W |
| Konexiora | N-emakumezkoa |
| Zurrunbiloaren babesa | CC-ren gaineko lurruntzea |
| Espesifikazio mekanikoak | |
| Neurria | 1200 × 500 × 25 mm |
| Pisua | 8kg |
| Islatzailearen materiala | Aluminio aldekoa |
| Radomoaren materiala | Eva |
| Lan-tenperatura | -40–80 ℃ |
| Egokiko polo-diametroa mm | Karpeta-estiloan lotzea |