- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Zastosowanie: Antena czytnika radiowrzutowego, przeznaczona do urządzeń końcowych, parkingów, centrów handlowych oraz punktów poboru opłat.
Cechy charakterystyczne: atrakcyjny wygląd, odporność na warunki środowiskowe, łatwa instalacja!


Specyfikacje
| Specyfikacje elektryczne | |
| Model | RFA915-12050 |
| Zakres częstotliwości (MHz) | 860/940 |
| Szerokość pasma (MHz) | 26 |
| Zysk | 13 |
| Szerokość wiązki poziomej (°) | Poziomo: 75, Pionowo: 21 |
| Stosunek f/b | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedancja | 50 Ω |
| Polaryzacja | Polaryzacja liniowa |
| Maks. moc | 200W |
| Złącze | N-żeńska |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie prądu stałego |
| Specyfikacje mechaniczne | |
| Wymiary | 1200 × 500 × 25 mm |
| Waga | 8kg |
| Materiał odblaskowy | Stop aluminiumowy |
| Materiał radomowy | EVA |
| Temperatura pracy | -40 do 80°C |
| Średnica dopuszczalnego słupka w mm | Łączenie w stylu dywanu |