- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Toepassing: Radiofrekwensie-leesapparaat-antennas, gebruik vir terminale, parkeerterreine, winkelsentrums, tolstasies.
Kenmerk: Aantreklik in voorkoms, omgewingsaanpasbaarheid, maklike installasie!


Spesifikasies
| Elektriese spesifikasies | |
| Model | RFA915-12050 |
| Frekwensiegebied (MHz) | 860/940 |
| Bandwydte MHz | 26 |
| Versterking | 13 |
| Horisontale straalwydte ° | Hor: 75 Vert: 21 |
| Voor-agter-verhouding | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedansie | 50 Ω |
| Polariteit | Lineêre polarisasie |
| Maks. mag | 200W |
| Koppeling | N-Wys |
| Bliksembeveiliging | DC-aarding |
| Meganiese spesifikasies | |
| Dimensie | 1200 × 500 × 25 mm |
| Gewig | 8kg |
| Reflektormateriaal | Aluminium Legering |
| Radome materiaal | EVA |
| Bedryfstemperatuur | -40 tot 80 ℃ |
| Geskikte pole deursnee mm | Mat-agtige koppeling |