- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Aplikasi: Antena pembaca frekuensi radio, digunakan untuk terminal, tempat letak kereta, pusat membeli-belah, dan stesen tol.
Ciri-ciri: Menarik dari segi rupa, kebolehsesuaian persekitaran, pemasangan mudah!


Spesifikasi
| Spesifikasi Elektrik | |
| Model | RFA915-12050 |
| Julat Frekuensi (MHz) | 860/940 |
| Lebar Jalur (MHz) | 26 |
| Gain | 13 |
| Lebar Sinaran Mengufuk (°) | Mengufuk: 75 Menegak: 21 |
| Nisbah f/b | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedans | 50 Ω |
| Polarization | Polarisasi linear |
| Kuasa maksimum | 200W |
| Penyambung | N-Wanita |
| Perlindungan petir | DC penghantaran tanah |
| Spesifikasi Mekanikal | |
| Dimensi | 1200×500×25 mm |
| Berat | 8kg |
| Bahan pencahayaan | Aloi Aluminium |
| Bahan radom | EVA |
| Suhu operasi | -40 hingga 80℃ |
| Diameter tiang yang sesuai (mm) | Penghubungan bergaya permaidani |