- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Область застосування: антена для радіочастотного зчитувача, призначена для терміналів, автостоянок, торгових центрів, пунктів дорожнього збору.
Характеристики: естетичний зовнішній вигляд, стійкість до зовнішніх умов, проста установка!


Технічні характеристики
| Електричні специфікації | |
| Модель | RFA915-12050 |
| Діапазон частот (МГц) | 860/940 |
| Ширина смуги (МГц) | 26 |
| Посилення | 13 |
| Горизонтальна ширина діаграми спрямованості (°) | Горизонтальна: 75, вертикальна: 21 |
| Відношення переднього до заднього | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Імпеданс | 50 Ω |
| Поляризація | Лінійна поляризація |
| Макс. потужність | 200W |
| Роз'єм | N-Жіночий |
| Захист від лайтнінгу | Заземлення DC |
| Механічні характеристики | |
| Розмір | 1200×500×25 мм |
| Вага | 8кг |
| Матеріал рефлектора | Алюмінієвий сплав |
| Радомний матеріал | ЕВА |
| Температурний режим експлуатації | -40 до 80℃ |
| Діаметр підходящого стовпа, мм | З’єднання у вигляді килима |