- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
ການນຳໃຊ້: ອານເຕັນນາເຄື່ອງອ່ານຄວາມຖີ່ວິທະຍຸ, ໃຊ້ສຳລັບເຄື່ອງສິ້ນສຸດ, ຈອດລົດ, ຮ້ານຄ້າໃຫຍ່, ແລະສະຖານີເກັບຄ່າຜ່ານ
ລັກສະນະເດັ່ນ: ມີຮູບຮ່າງທີ່ງາມ, ມີຄວາມສາມາດປັບຕົວຕໍ່ສິ່ງແວດລ້ອມ, ຕິດຕັ້ງງ່າຍ!


ສະເພັດ
| ຂໍ້ ກໍາ ນົດໄຟຟ້າ | |
| ຮຸ່ນ | RFA915-12050 |
| ຂອບເຂດຄວາມຖີ່ (MHz) | 860/940 |
| ຄວາມກວ້າງຂອງແຖວ (MHz) | 26 |
| ຮັບ | 13 |
| ມຸມກວ້າງຂອງບັນທັດແນວນອນ (°) | ແນວນອນ: 75 ແນວຕັ້ງ: 21 |
| ອັດຕາ F/B | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| ຄວາມຕ້ອງກັນ | 50 Ω |
| ການປ່ອນສະພາບ | ຄວາມຂັ້ວແບບເສັ້ນຊື່ |
| ອຸບັນເພີ່ງສູງສຸດ | 200W |
| ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ | N-Female |
| ກັນຄວາມຈັກ | ການຕໍ່ດິນ Dc |
| ຄຳແນະນຳເຄື່ອງຍັງ | |
| มิติ | 1200*500*25 ມມ |
| ນໍ້າໜັກ | 8kg |
| ວັດຖຸທີ່ໃຊ້ເຮັດ Reflector | ໂລຫະປະສົມອາລູມິນຽມ |
| ວັດຖຸທີ່ໃຊ້ເຮັດ Radome | EVA |
| ອຸນຫະພູມການເຮັດວຽກ | -40 ຫາ 80℃ |
| ເສົາທີ່ເໝາະສົມ ຄວາມຍາວເສົາ (mm) | ການເຊື່ອມຕໍ່ແບບປູພື້ນ |