- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
Sovellusalue: Radioaaltojen lukulaitteen antenni, käytetään päätepisteissä, pysäköintialueilla, ostoskeskuksissa ja maksuasemilla.
Ominaisuudet: Miellyttävä ulkonäkö, ympäristöön sopeutumiskyky, helppo asennettavuus!


Tekniset tiedot
| Sähköiset eritelmät | |
| Malli | RFA915-12050 |
| Taajuusalue (MHz) | 860/940 |
| Kaistanleveys (MHz) | 26 |
| Voitto | 13 |
| Vaakasuuntainen säteilykulma (°) | Vaakasuunta: 75, Pystysuunta: 21 |
| F/b-suhde | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedanssi | 50 Ω |
| Polarisoituminen | Lineaarinen polarisaatio |
| Maks. teho | 200W |
| Liitin | N-nainen |
| Salamansuojaus | Dc-mahdollisuus |
| Mekaniset eritelmät | |
| Mitato | 1200 × 500 × 25 mm |
| Paino | 8kg |
| Heijastusmateriaali | Alumiiniseos |
| Radomimateriaali | EVA |
| Käyttölämpötila | -40–80 °C |
| Sopiva pylvään halkaisija mm | Matto-tyylinen yhdistäminen |