- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Қолданылуы: Қоқыс қою орындарын басқару, өндірістік жолда орналасу, қоймаларды басқару, т.б., мобильді инвентаризация көлігін басқару
Сипаттама көрсеткіштері: Бұл өнімнің бұрышы аз, белгілі нүктеде тұрақты оқу қабілеті бар, IP66 дәрежесіндегі суға төзімділігі, ASA УК қорғанысы мен отқа төзімді корпусы бар.
Орналастыру схемасы


Сәйкестіктер
| Электрлік сипаттамалары | |
| Модель | RFA915-8R90 |
| Тіркелім диапазоны | 902–928 МГц |
| Жеңісті | 8 дБи |
| Горизонтальды сәулелену ені | 60±5° |
| Вертикальды сәулелену ені | 60±3° |
| Поляризация | Дөңгелек поляризация |
| Алдыңғы/артқы қатынасы | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Импеданс | 50Ω |
| Макс. күш | 100W |
| Қосылма | SMA/N — қосымша құрылымы мүмкін |
| Құрлық азайту | DC Жерге қосу |
| Механикалық сипаттамалары | |
| Өлшем | 190*190*25 мм |
| Салмағы | 0.45кг |
| Радом түсі | ақ |
| Радом материалы | ASA |
| Стандарттік ветер жылдамдығы | 120 км/сағ |
| Рефлектор материал | алюминий/AL |
| Жұмыс істеу температурасы, °С | -20–80 °С |
| Қатысты пол диаметрі | ¢30~-¢50 |