- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Toepassing: Radiofrequentie-leesantenne, gebruikt voor terminals, parkeergarages, winkelcentra en tolposten.
Kenmerken: Aantrekkelijk in uiterlijk, goede aanpassingsvermogen aan de omgeving, eenvoudige installatie!


Specificaties
| Elektrische specificaties | |
| Model | RFA915-12050 |
| Frequentiebereik (MHz) | 860/940 |
| Bandbreedte (MHz) | 26 |
| Versterking | 13 |
| Horizontale stralingshoek (°) | Hor: 75 Vert: 21 |
| F/b-verhouding | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| Impedantie | 50 Ω |
| Polaritatie | Lineaire polarisatie |
| Max. vermogen | 200W |
| Verbindingsstuk | N-Vrouwendconnector |
| Bliksembescherming | DC-aansluiting |
| Mechanische specificaties | |
| Afmeting | 1200 × 500 × 25 mm |
| Gewicht | 8kg |
| Reflectormateriaal | Aluminium Legering |
| Radome materiaal | EVA |
| Werktemperatuur | -40 tot 80℃ |
| Geschikte paaldiameter in mm | Tapijtachtige koppeling |