- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Uygulama: Radyo frekanslı okuyucu anteni; terminallerde, otoparklarda, alışveriş merkezlerinde ve geçiş ücreti ödeme istasyonlarında kullanılır.
Özellikler: Görsel olarak çekici, çevresel uyumlu, kolay montaj!


Teknik Özellikler
| Elektriksel özellikler | |
| Model | RFA915-12050 |
| Frekans Aralığı (MHz) | 860/940 |
| Bant Genişliği (MHz) | 26 |
| Kazanç | 13 |
| Yatay Işın Açısı (°) | Yatay: 75 Dikey: 21 |
| F/b oranı | ≧24 |
| VSWR | ≦1.3 |
| İmpedans | 50 Ω |
| Polarizasyon | Doğrusal kutuplaşma |
| Maks. güç | 200W |
| Konektör | N-Kadın |
| Yıldırım koruması | DC topraklama |
| Mekanik Özellikler | |
| Boyut | 1200×500×25 mm |
| Ağırlık | 8kg |
| Yansıtıcı malzeme | Alüminyum Alaşım |
| Radom malzemesi | EVA |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ila 80°C |
| Uygun direk çapı mm | Halı tarzı bağlantı |