- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 in administratione lineae productionis, administratione vestium, systematibus controlis accessus, inventariis intelligentibus, et aliis scenariis applicationis uti potest.
Specificationes
| Indicatores electrica | |
| Frequens Ambitus | 1.4G |
| Lucrum | 3dBi |
| Largitudo valvae | Hor.: 210° Ver.: 20° |
| Polarizationis Modus | Polarizatio linearis |
| Proportio Fluctuationis Voltus | 1,5 aut minus |
| Ratio ante et post | 20 aut plus |
| Impedantia | 50 Ω |
| Potentia Maxima Input | 50w |
| Protectio contra fulgura | Terra DC |
| Genus Articulationis | Conector SMA |
| Indicatores Mechanici | |
| Magnitudo Antennae | 360 × 35 × 5 mm |
| Pondus netto antennae | 0.2kg |
| Packaging Size | 40 × 5 × 3 cm |
| Pondus brutum antennae | 0.4Kg |
| Temperatura operativa | -40-70℃ |