- Тойм
- Тодорхойлолт
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
Ашиглалтын салбар: Хогийн станц удирдлага, үйлдвэрлэлийн шугамын байршлын тодорхойлолт, агуулах удирдлага, г.м., зөөврийн нөөц машин удирдлага
Онцлог шинж түлхүүрүүд: Энэ бүтээд нь жижиг өнцөгтэй, тогтвортой цэгт тавилт тагт уншигч, IP66 ус төөрүүлэх чадвар, ASA УФ хамгаалалт ба дүлдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүрдүүр......
Суулгах зураг


Тодорхойлолт
| Цахилгаан тоног төхөөрөмжийн тодорхойлолт | |
| Загвар | RFA915-8R90 |
| Давтамжийн хүрээ | 902928МГц |
| Нөхөн сэргээлт | 8 дБи |
| Хөндлөн цацрагийн өргөн | 60±5° |
| Босоо цацрагийн өргөн | 60±3° |
| Поляризаци | Тойрог хавтгайт поляризаци |
| Урд/ард харьцаа | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Эсрэг чанар | 50Ω |
| Үр дүнгийн хамгийн их үзэгдэл | 100W |
| Холбогч | SMA/N хүсэлтэд тохируулж болох |
| Бар амьсгалд хамгаалах | Тогтмол газаршуулалт |
| Бусад хөршийн заавар | |
| Хэмжээ | 190*190*25 мм |
| Жин | 0.45KG |
| Радомын өнгө | Цагаан |
| Радомын материал | ASA |
| Хүчирхүй салхины хурд | 120 км/ц |
| Тусгагч материал | Алюминий/AL |
| Ажиллах температур, °C | -20–80 ° |
| Загварчлагдсан төмөрний хэмжээ | ¢30~-¢50 |