- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 boleh digunakan dalam pengurusan talian pengeluaran, pengurusan pakaian, sistem kawalan akses, pengambilan inventori pintar dan senario aplikasi lain.
Spesifikasi
| Penunjuk elektrik | |
| Julat Kekerapan | 902-928MHz |
| Gain | 3dBi |
| Lebar penutup | Hor: 210° Ver: 20° |
| Mod Polarization | Polarisasi linear |
| Nisbah Gelombang Stesen Voltan | 1.5 atau kurang |
| Nisbah sebelum dan selepas | 20 atau lebih |
| Impedans | 50 Ω |
| Kuasa input maksimum | 50W |
| Perlindungan petir | DC penghantaran tanah |
| Jenis Sambungan | Dudukan SMA |
| Penunjuk Mekanikal | |
| Saiz antena | 360*35*5 mm |
| Berat bersih antena | 0.2kg |
| Saiz Pembungkusan | 40*5*3 cm |
| Berat kotor antena | 0.4kg |
| Suhu Operasi | -40-70℃ |