- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 може використовуватися у керуванні виробничими лініями, управлінні одягом, системах контролю доступу, інтелектуальному обліку запасів та інших сценаріях застосування.
Технічні характеристики
| Електричні індикатори | |
| Частотний діапазон | 902-928МГц |
| Посилення | 3dBi |
| Ширина клапана | Гор.: 210° Верт.: 20° |
| Тип поляризації | Лінійна поляризація |
| Коефіцієнт стоячої хвилі напруги | 1,5 або менше |
| Співвідношення «до/після» | 20 або більше |
| Імпеданс | 50 Ω |
| Максимальна вхідна потужність | 50W |
| Захист від лайтнінгу | Заземлення DC |
| Тип з'єднання | Роз’єм SMA |
| Механічні індикатори | |
| Розмір антени | 360 × 35 × 5 мм |
| Маса антени без упаковки | 0.2КГ |
| Розмір упаковки | 40 × 5 × 3 см |
| Загальна вага антени | 0.4кг |
| Робоча температура | -40-70℃ |