- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Die RAF915-320 word wyd gebruik in scenarios soos slim kleinhandel, vrieskasbestuur, batesbestuur en juwelierswarebestuur.
Spesifikasies
| Elektriese indikatore | |
| Frekwensie reeks | 902-928MHz |
| Versterking | -10 dBi |
| Polarisasie modus | Sirkulêre polarisasie |
| Spanningsstaande Golfverhouding | 1,8 of minder |
| Verhouding voor-en-na | 20 of meer |
| Impedansie | 50 Ω |
| Maksimum Invoerkrag | 50W |
| Bliksembeveiliging | DC-aarding |
| Sooltipe | SMA-setel |
| Meganiese Aanduiders | |
| Antennegrootte | 320 × 320 × 6 mm |
| Netog van die antenne | 0.6KG |
| Verpakkingsgrootte | 33 × 33 × 3 cm |
| Bruto gewig van die antenne | 0.8kg |
| Materiaal van die antennekapsel | PVC |
| Kleur van die antennekapsel | swart |
| Werktemperatuur | -20-55℃ |