- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
RAF915-320 smart erretaila, izoztagailuen kudeaketa, aktibo-kudeaketa eta zurgin-kudeaketa bezalako egoeretan zabalki erabiltzen da.
Espezifikazioak
| Adierazle elektrikoak | |
| Maiztasun tartea | 902-928 MHz |
| Bihurtzea | -10 dBi |
| Polartasun-modua | Polartasun zirkularra |
| Hegozko uhin-boltagailuaren arteko erlazioa | 1,8 edo gutxiago |
| Aurreko eta atzeko erlazioa | 20 edo gehiago |
| Antolamendua | 50 Ω |
| Sarrera-berdinetako potentzia gehienezkoa | 50W |
| Zurrunbiloaren babesa | CC-ren gainazalera konektatzea |
| Artikulazio Mota | SMA eserlekua |
| Adierazle mekanikoak | |
| Antenaren tamaina | 320*320*6 mm |
| Antenaren pisu garbia | 0.6kg |
| Paketearen tamaina | 33*33*3 cm |
| Antenaren pisu gorria | 0.8kg |
| Antenaren estalkiaren materiala | PVC |
| Antenaren estalkiaren kolorea | beltza |
| Lan temperatura | -20-55℃ |