- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Η RAF915-320 χρησιμοποιείται ευρέως σε σενάρια όπως έξυπνο λιανικό εμπόριο, διαχείριση καταψύκτη, διαχείριση περιουσιακών στοιχείων και διαχείριση κοσμημάτων.
Προδιαγραφές
| Ηλεκτρικά Δείκτες | |
| Εύρος συχνοτήτων | 902-928MHz |
| Κέρδος | −10 dBi |
| Τύπος Πόλωσης | Κυκλική πόλωση |
| Αναλογία Στάσιμης Κύματος Τάσης | 1,8 ή λιγότερο |
| Λόγος εμπρός-πίσω | 20 ή περισσότερο |
| Αντίσταση | 50 Ω |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 50W |
| Προστασία από κεραυνό | ΔΕΣ γείωση |
| Τύπος Συνδέσεως | Κάθισμα SMA |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Μέγεθος κεραίας | 320×320×6 mm |
| Καθαρό βάρος της κεραίας | 0.6kg |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 33×33×3 cm |
| Βρούτο βάρος της κεραίας | 0.8χιλιοστά |
| Υλικό καλύμματος κεραίας | PVC |
| Χρώμα καλύμματος κεραίας | μΑΥΡΟ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20-55℃ |