- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
RAF915-320 широко використовується в таких сценаріях, як інтелектуальна роздрібна торгівля, управління морозильними камерами, управління активами та управління ювелірними виробами.
Технічні характеристики
| Електричні індикатори | |
| Частотний діапазон | 902-928МГц |
| Посилення | −10 дБі |
| Тип поляризації | Колова поляризація |
| Коефіцієнт стоячої хвилі напруги | 1,8 або менше |
| Співвідношення «до та після» | 20 або більше |
| Імпеданс | 50 Ω |
| Максимальна вхідна потужність | 50W |
| Захист від лайтнінгу | Заземлення DC |
| Тип з'єднання | Роз’єм SMA |
| Механічні індикатори | |
| Розмір антени | 320 × 320 × 6 мм |
| Маса антени без упаковки | 0.6кг |
| Розмір упаковки | 33 × 33 × 3 см |
| Загальна вага антени | 0,8 кг |
| Матеріал корпусу антени | ПВХ |
| Колір корпусу антени | чорний |
| Робоча температура | -20-55℃ |