- Тойм
- Тодорхойлолт
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
RAF915-320 нь оюун ухааны худалдаа, хөлдүүртүүдийн удирдлага, хөрөнгүүдийн удирдлага, сүүдэрлүүдийн удирдлага гэсэн хэрэглээд өргөн ашиглагдаж буй.
Тодорхойлолт
| Цахилгааны үзүүлэлт | |
| Давтамжийн хүрээ | 902-928 МГц |
| Нөхөн сэргээлт | −10 дБи |
| Хувьсгалын горим | Тойрог хавтгайт поляризаци |
| Хүчдэлийн зогсож буй долгионы харьцаа | 1,8 эсвэл бага |
| Урд-ард харьцаа | 20 эсвэл илүү |
| Эсрэг чанар | 50 Ω |
| Хамгийн их оролтын чадал | 50Вт |
| Бар амьсгалд хамгаалах | Тогтмол газаршуулалт |
| Цонхны төрөл | SMA суури |
| Механик заагч | |
| Антенны хэмжээ | 320*320*6 мм |
| Антеннын цэвэр жин | 0.6кг |
| Савлах хэмжээ | 33*33*3 см |
| Антеннын бүтэн жин | 0.8кг |
| Антеннын хамгаалагч хавтасны материал | ПВХ |
| Антеннын хамгаалагч хавтасны өнгө | хар |
| Ажлын температур | -20-55℃ |