- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
RAF915-320 se široko koristi u scenarijima poput pametne maloprodaje, upravljanja zamrzivačem, upravljanja imovinom i upravljanja nakitom.
Specifikacije
| Električni indikatori | |
| Frekvencijski raspon | 902-928 MHz |
| Dobit | -10dBi |
| Polarizacijski način | Krugovna polarizacija |
| Omjer stojalice napona | 1, 8 ili manje |
| Razlozi prije i nakon | S masenim udjelom od |
| Impedantnost | 50 Ω |
| Maksimalna ulazna snaga | 50W |
| Zaštita od groma | Zemljena DC |
| Vrsta spoja | Sjedište SMA |
| Svaka vrsta vozila | |
| Veličina antene | Smanjenje od 0,5% |
| Neto masa antene | 0.6kg |
| Veličina ambalaže | 33*33*3cm |
| Bruto težina antene | 0.8kg |
| materijal za pokrivanje antene | PVC |
| Boja pokrivača antene | crna |
| Radna temperatura | -20-55℃ |