- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
RAF915-320 -laitetta käytetään laajalti älykkäässä vähittäiskaupassa, jääkaappien hallinnassa, varojen hallinnassa ja korujen hallinnassa.
Tekniset tiedot
| Sähköiset indikaattorit | |
| Taajuusalue | 902-928MHz |
| Voitto | -10 dBi |
| Polarisaatiotila | Ympyräpolarisaatio |
| Jännitteen aalto-suhteellisuus | 1,8 tai vähemmän |
| Etenemis- ja takaisin-suhteen suhde | 20 tai enemmän |
| Impedanssi | 50 Ω |
| Maksimi syöttövoima | 50W |
| Salamansuojaus | Dc-mahdollisuus |
| Sideen tyyppi | SMA-liittimen istutus |
| Mekaaniset indikaattorit | |
| Antennin koko | 320 × 320 × 6 mm |
| Antennin nettopaino | 0.6kg |
| Pakkauskoko | 33*33*3 cm |
| Antennin bruttopaino | 0.8kg |
| Antennin kanttimateriaali | PVC |
| Antennin kantinväri | musta |
| Toimintalämpötila | -20-55℃ |