- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
RAF915-320 in multis scenariis utitur, ut in commercio prudenti, administratione congelatorum, administratione bonorum, et administratione gemmarum.
Specificationes
| Indicatores electrica | |
| Frequens Ambitus | 1.4G |
| Lucrum | −10 dBi |
| Polarizationis Modus | Polarizātiō circulāris |
| Proportio Fluctuationis Voltus | 1,8 aut minus |
| Ratio ante et post | 20 aut plus |
| Impedantia | 50 Ω |
| Potentia Maxima Input | 50w |
| Protectio contra fulgura | Terra DC |
| Genus Articulationis | Conector SMA |
| Indicatores Mechanici | |
| Magnitudo Antennae | 320 × 320 × 6 mm |
| Pondus netto antennae | 0.6Kg |
| Packaging Size | 33 × 33 × 3 cm |
| Pondus brutum antennae | 0.8Kg |
| Materies tecti antennae | PVC |
| Color tecti antennae | niger |
| Temperatura operativa | -20-55℃ |