- Översikt
- Specifikationer
- Rekommenderade produkter
Översikt
RAF915-320 används omfattande i scenarier såsom smart butik, fryskylförvaltning, tillgångsförvaltning och smyckesförvaltning.
Specifikationer
| Elektriska indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Gain | -10 dBi |
| Polariseringsläge | Cirkulär polarisation |
| Spänningsstående vågförhållande | 1,8 eller lägre |
| För-och-efter-förhållande | 20 eller mer |
| Impedans | 50 Ω |
| Maximal ingångs effekt | 50W |
| Blixtskydd | DC-jordning |
| Fogtyp | SMA-anslutning |
| Mekaniska indikatorer | |
| Antennstorlek | 320 × 320 × 6 mm |
| Antennens nettoviktf | 0.6kg |
| Förpackningsstorlek | 33 × 33 × 3 cm |
| Antennens bruttovikt | 0.8kg |
| Material för antennens lock | PVC |
| Färg på antennens lock | svart |
| Arbets temperatur | -20-55℃ |