- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
RAF915-320 aqlli savdo, muzlatgichlarni boshqarish, aktivlarni boshqarish va zargarlik buyumlari boshqarish kabi vaziyatlarda keng qo'llaniladi.
Texnik xususiyatlari
| Электрик саналар | |
| Chastota diapazoni | 902-928MHz |
| Foyda | -10 dBi |
| Pоляризatsiya rejimi | Aylana polarizatsiya |
| Uylashgan davrlar orasidagi gipotetik farq | 1,8 yoki undan kam |
| Oldingi va keyingi nisbat | 20 yoki undan koʻproq |
| Impedantlik | 50 Ω |
| Maksimal kiruvchi quvvat | 50 Vatt |
| Chaqmog‘ yorug‘likdan himoya | ДЦ жорийлаштириш |
| Birikma turi | SMA oʻrindigʻi |
| Mexanik ko'rsatkichlar | |
| Antenna o'lchami | 320×320×6 mm |
| Antennaning sof vazni | 0.6KG |
| Qadoqlash hajmi | 33×33×3 sm |
| Antennaning umumiy og'irligi | 0.8Kg |
| Antenna qopqog'i materiali | PVC |
| Antenna qopqog'i rangi | qora |
| Ish harorati | -20-55℃ |