- Oversigt
- Specifikationer
- Anbefalede Produkter
Oversigt
RAF915-320 anvendes bredt i scenarier såsom smart detailhandel, fryserhåndtering, aktiverhåndtering og smykkerhåndtering.
Specifikationer
| Elektriske indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Forstærkning | -10 dBi |
| Polariseret tilstand | Cirkulær polarisation |
| Spændingsstående bølgeforhold | 1,8 eller mindre |
| Foran-bag-forhold | 20 eller mere |
| Impedans | 50 Ω |
| Maks. indgangs effekt | 50W |
| Blitzbeskyttelse | DC-jording |
| Ledetype | SMA-stik |
| Mekaniske indikatorer | |
| Antennes størrelse | 320 × 320 × 6 mm |
| Antennens netto-vægt | 0.6kg |
| Emballagestørrelse | 33*33*3 cm |
| Antennens bruttovægt | 0.8kg |
| Materiale til antennebeskyttelse | PVC |
| Farve på antennebeskyttelse | sort |
| Arbejdstemperatur | -20-55℃ |